Verzamelschema

 

Datum Thuis Uit Verz. tijd Starttijd Hal
24-11-2018 Oosterkwartier E1 Rohda E1 11:40 12:10 De Spaarne
24-11-2018 Oosterkwartier F1 Rohda F1 11:40 12:10 De Spaarne
24-11-2018 Oosterkwartier C1 Swift (A) C2 12:30 13:15 De Spaarne
25-11-2018 Oosterkwartier 3 Purmer 5 13:15 14:15 De Spaarne
25-11-2018 Oosterkwartier 2 DeetosSnel 13 14:30 15:30 De Spaarne
25-11-2018 Oosterkwartier 1 Purmer 1 15:45 16:45 De Spaarne
1-12-2018 Haarlem E3 Oosterkwartier E1 10:45 11:15 Kennemer Sportcentrum
1-12-2018 Haarlem C2 Oosterkwartier C1 13:45 14:25 Kennemer Sportcentrum
2-12-2018 Apollo 4 Oosterkwartier 3 10:30 12:00 Deimos
2-12-2018 ALO 5 Oosterkwartier 2 11:10 13:10 Ockenburgh
2-12-2018 HBC 1 Oosterkwartier 1 12:50 14:20 De Waterakkers
8-12-2018 Rapid C1 Oosterkwartier C1 10:15 11:05 Kennemer Sportcentrum
8-12-2018 Oranje Nassau E1 Oosterkwartier E1 10:45 12:00 De Pijp
8-12-2018 Swift (A) F1 Oosterkwartier F1 13:25 14:40 Oostenburg
9-12-2018 Zaandam Zuid 3 Oosterkwartier 3 08:30 10:00 Zaanstad Zuid
9-12-2018 Zaandam Zuid 1 Oosterkwartier 1 11:00 12:30 Zaanstad Zuid
9-12-2018 Oosterkwartier 2 Conventus 3 14:10 15:10 De Spaarne
           
15-12-2018 Oosterkwartier E1 Blauw-Wit (A) E2 12:45 13:15 De Spaarne
15-12-2018 Oosterkwartier F1 Furore F1 12:45 13:15 De Spaarne
15-12-2018 Oosterkwartier C1 Helios C1 13:35 14:20 De Spaarne
15-12-2018 Oosterkwartier 1 DTS (E) 1 14:30 15:30 De Spaarne
16-12-2018 Movado 5 Oosterkwartier 2 10:00 12:00 Oranje Withal
16-12-2018 Oosterkwartier 3 KZ/Thermo4U 8 11:05 12:05 Kennemer Sportcentrum
12-1-2019 Aurora F1 Oosterkwartier F1 11:15 12:05 Kennemer Sportcentrum
12-1-2019 Aurora E2 Oosterkwartier E1 12:30 13:10 Kennemer Sportcentrum
12-1-2019 DKV (IJ) C1 Oosterkwartier C1 12:45 14:00 Zeewijk
12-1-2019 DKV (IJ) 1 Oosterkwartier 1 15:55 17:25 Zeewijk
13-1-2019 KZ Danaïden 9 Oosterkwartier 2 12:00 13:30 Drie Oktoberhal
13-1-2019 Hilversum 1 Oosterkwartier 3 14:15 15:45 De Lieberg
19-1-2019 Oosterkwartier E1 Sporting West E2 11:30 12:10 De Spaarne
19-1-2019 Oosterkwartier F1 Roda F2 11:30 12:10 De Spaarne
19-1-2019 Oosterkwartier C1 Sporting West C1 12:30 13:15 De Spaarne
20-1-2019 Oosterkwartier 3 ZKV (Za) 5 12:15 13:15 De Spaarne
20-1-2019 Oosterkwartier 2 Fortuna/Delta Logistiek 8 13:30 14:30 De Spaarne
20-1-2019 Oosterkwartier 1 Aurora 1 14:45 15:45 De Spaarne
           
26-1-2019 Groen Geel F5 Oosterkwartier F1 08:00 09:00 Groen-Geelhal
26-1-2019 Rapid E2 Oosterkwartier E1 10:30 11:00 Kennemer Sportcentrum
27-1-2019 Achilles (Hg) 9 Oosterkwartier 2 09:15 11:15 Sportcampus Zuiderpark
27-1-2019 WWSV 2 Oosterkwartier 3 11:00 12:25 MFSA de Beuk
27-1-2019 WWSV 1 Oosterkwartier 1 12:10 13:45 MFSA de Beuk
2-2-2019 Rohda E1 Oosterkwartier E1 10:00 11:00 Ookmeer
2-2-2019 Rohda F1 Oosterkwartier F1 10:00 11:00 Ookmeer
2-2-2019 Swift (A) C2 Oosterkwartier C1 15:20 16:40 Oostenburg
3-2-2019 DeetosSnel 13 Oosterkwartier 2 10:10 12:10 DeetosSnel-hal
3-2-2019 Purmer 5 Oosterkwartier 3 11:45 13:15 De Vaart
3-2-2019 Purmer 1 Oosterkwartier 1 14:00 15:35 De Vaart
9-2-2019 Oosterkwartier E1 Haarlem E3 12:30 13:10 De Spaarne
9-2-2019 Oosterkwartier C1 Haarlem C2 13:30 14:15 De Spaarne
10-2-2019 Oosterkwartier 3 Apollo 4 12:15 13:15 De Spaarne
10-2-2019 Oosterkwartier 2 ALO 5 13:30 14:30 De Spaarne
10-2-2019 Oosterkwartier 1 HBC 1 14:45 15:45 De Spaarne
16-2-2019 Oosterkwartier C1 Rapid C1 11:30 12:10 De Spaarne
17-2-2019 Conventus 3 Oosterkwartier 2 09:10 11:10 Develsteinhal
2-3-2019 Oosterkwartier E1 Oranje Nassau E1 11:30 12:05 De Spaarne
2-3-2019 Oosterkwartier F1 Swift (A) F1 11:30 12:05 De Spaarne
3-3-2019 Oosterkwartier 3 Zaandam Zuid 3 11:10 12:10 Kennemer Sportcentrum
3-3-2019 Oosterkwartier 1 Zaandam Zuid 1 12:20 13:20 Kennemer Sportcentrum
9-3-2019 Furore F1 Oosterkwartier F1 08:00 09:00 Het Trias
9-3-2019 Blauw-Wit (A) E2 Oosterkwartier E1 08:45 10:00 Blauw-Withal
9-3-2019 Helios C1 Oosterkwartier C1 09:45 11:00 De Enterij
9-3-2019 DTS (E) 1 Oosterkwartier 1 13:45 15:45 De Drecht
10-3-2019 KZ/Thermo4U 8 Oosterkwartier 3 09:45 11:10 Topsportcentrum De Koog
10-3-2019 Oosterkwartier 2 Movado 5 11:00 12:00 Kennemer Sportcentrum
16-3-2019 Oosterkwartier E1 Aurora E2 11:45 12:15 De Spaarne
16-3-2019 Oosterkwartier F1 Aurora F1 11:45 12:15 De Spaarne
16-3-2019 Oosterkwartier C1 DKV (IJ) C1 12:45 13:30 De Spaarne
16-3-2019 Oosterkwartier 1 DKV (IJ) 1 13:30 14:35 De Spaarne
17-3-2019 Oosterkwartier 3 Hilversum 1 13:30 14:30 De Spaarne
17-3-2019 Oosterkwartier 2 KZ Danaïden 9 14:45 15:45 De Spaarne
23-3-2019 Sporting West E2 Oosterkwartier E1 8:45 10:00 Hogendorp Sportcentrum
23-3-2019 Sporting West C1 Oosterkwartier C1 09:45 11:00 Hogendorp Sportcentrum
23-3-2019 Roda F2 Oosterkwartier F1 09:45 11:00 Topsportcentrum De Koog
24-3-2019 Fortuna/Delta Logistiek 8 Oosterkwartier 2 12:30 14:30 Fortuna-hal
24-3-2019 Aurora 1 Oosterkwartier 1 14:30 15:45 De Spaarne
24-3-2019 ZKV (Za) 5 Oosterkwartier 3 15:00 16:20 De Struyck
30-3-2019 Oosterkwartier E1 Rapid E2 11:30 12:10 De Spaarne
30-3-2019 Oosterkwartier F1 Groen Geel F5 11:30 12:10 De Spaarne
31-3-2019 Oosterkwartier 3 WWSV 2 12:15 13:15 De Spaarne
31-3-2019 Oosterkwartier 2 Achilles (Hg) 9 13:30 14:30 De Spaarne
31-3-2019 Oosterkwartier 1 WWSV 1 14:45 15:45 De Spaarne

 

Reacties zijn gesloten.